Vegyész és kémiatanár alumni találkozó 2024

TTK Alumni Tagozat

2024.06.03

Vegyész és kémiatanár alumni találkozót rendezett az ELTE Alumni és a Kémiai Intézet, a Vegyész Oktatásért Alapítvány és a Pázmány-Eötvös Természettudományi Információs Alapítvány támogatásával. A találkozóra  2024. május 24-én, pénteken este került sor. Weidinger Tamás (TTK '83) – a TTK Alumni Tagozati képviselője – az ELTE Alumni szervezet nevében, majd Szalai István (TTK '99) a Kémiai Intézet nevében köszöntötte a résztvevőket. Ezután Jalsovszky István (TTK '79) tartott előadást „Primordia querere rerum - házimúzeumom története" címmel, majd Pató János (TTK '76) élménybeszámolója következett "Kia ora Aotearoa - Szia Új Zéland!" címmel. Az előadásokat vendégfogadás és kötetlen beszélgetés követte.

Köszönjük a támogatást:

Örök diákjait az ELTE Alma Mater visszavárja!

Középkorász doktoranduszok találkoztak

Bölcsészettudományi Kar ELTE