ICAReAlumni: Nemzetközi konferencián az ELTE Alumni

2024.08.01

Egyetemünk képviseletében Pataky Csilla, az ELTE Alumni Központ vezetője tartott előadást az Alumni törekvésekről és fejlesztési módszerekről 2024. június 13-án, az ICAReAlumni nemzetközi konferencián.

Az ICAReAlumni konferencia gyakorló szakemberek és kutatók nemzetközi közössége. A 2016 óta évente megrendezésre kerülő eseményre Európa, Dél-Amerika és Ázsia több mint 30 országából érkeznek a résztvevők. A konferencia platformot ad az Alumni fejlesztések során hatékonynak bizonyuló új módszerek megosztására, új tendenciák megismerésére, egyúttal kiváló alkalmat biztosít más egyetemek hasonló területen dolgozó vezetőivel, kollégáival eszmecserét folytatni, kötetlen formában is megismerkedni.

Előadásában Pataky Csilla osztályvezető az Alumni fejlesztések hatékonyságához nélkülözhetetlen belső kapcsolatok fejlesztésének legfőbb aspektusaira, azok összhangjára és egységességére fókuszált, „Internal Collaboration for more congruent activities, coherent campaigns” címmel. A szekció előadásai végén moderált beszélgetésen vett részt a szekció többi előadójával együtt.
Az éves események európai egyetemeken kerülnek megrendezésre, idén Prágában, tavaly Portóban.

Beszámolók

Egyetem megnyitja kapuit - térképarchívum és műszerlabor

17 szeptember

Nyári diplomaosztó játék 2024 - eredményhirdetés