Frank Tibor hagyatéka az Angol-Amerikai és Germanisztikai Szakkönyvtárban

2024.08.01

A BTK Angol-Amerikai és Germanisztikai Szakkönyvtárban immár megtalálhatók a Frank Tibor, az ELTE Alumni Tanács tagjának hagyatékából származó kötetek.

Az ELTE BTK Angol-Amerikai Intézet könyvtárosai befejezték a Frank Tibor professzor hagyatékából származó ajándék kötetek feldolgozását. Az adomány révén 426 db könyvvel gyarapodott az állomány.

A BTK Angol-Amerikai és Germanisztikai Könyvtárának állományába került köteteket az ELTE könyvtárainak közös katalógusában lehet keresni. A könyvek a nyitvatartási időben helyben olvashatók, és az aktív jogviszonnyal rendelkező ELTE BTK polgárok ki is kölcsönözhetik.

Aktuális nyitvatartás

Katalógus

Forrás: ELTE BTK

4000 kötettel gazdagodott a Régészettudományi Intézet könyvtára