Felhívás: Kari/szakági alumni rendezvények támogatása 2024/25-ös tanévre

2024.08.11

Az ELTE Alumni Központ az összegyetemi alumni élet vitalizálásával párhuzamosan támogatja az Alumni Tagozatok szakmai törekvéseit is. A támogatás arra lett 2016 szeptemberében kitalálva, hogy "...a kari/szakági alumni rendezvények megvalósulását segítse, illetve, ha létezik már ilyen jellegű rendezvény, akkor annak színvonalát, vonzerejét, emlékezetességét fokozza..."

Az elnyerhető támogatás alapösszege tagozatonként minimum br. 200 000 Ft. Ideális esetben egy-egy rendezvény legalább 100-150 fő volt hallgató összejövetelét kell, hogy szolgálja az egyetem területén, de legalább 30 főét. A rendezvények célja az adott karon/szakágon belüli olyan találkozók szervezése, melyek segítik az adott kar, illetve szakág volt hallgatóinak találkozását egymással, továbbá az ELTE jelenlegi hallgatóival, oktatóival, teret adnak a közöttük létrejövő kapcsolatépítésnek, tudás- és tapasztalatmegosztásnak, igény esetén akár mentorálási kapcsolatok létrejöttének is. Vezérelvként a 2016. október 25-i Alumni Koncepcióban foglaltak az irányadók.

Pályázati űrlap

A rendelkezésre álló költségkeret kimerüléséig érvényes a pályázat. Egy pályázattal több kisebb rendezvény is tartható.

Az előzményekről az ELTE Alumni Tagozati Támogatások alatt olvashat.

ELTE Alumni Alapítvány hallgatói mobilitás pályázat 2024/2025 II. félév

26 augusztus