Ajándék az ELTE friss diplomásainak – az AIT támogatásával

2024.08.02

Az ELTE Informatikai Kar 2024. július 26-i diplomaosztóján a végzős mesterszakos hallgatók ajándékot vehettek át az Aquincum Institute of Technology (AIT) magánegyetem támogatásával. Hálásan köszönjük a támogatást!

A diplomák mellé a IK mesterszakos hallgatói idén is kedves ajándékot, egy képeslapra tűzött, egyetemi címeres, aranyszínű, ELTE Alumni feliratos kitűzőt kaptak. A végzős ajándék, melyet hagyományteremtő céllal 2019-ben vezetett be az egyetem, az Informatikai Kar esetében most először az Aquincum Institute of Technology (AIT) magánegyetem támogatásával juthat el a kar mesterszakos végzőseihez - idén és az elkövetkezendő években is. A világszerte ismert és elismert magánegyetem ügyvezető igazgatója Rotter Barbara, alapítója Bojár Gábor, a Graphisoft társalapítója, Graphisoft Park alapítója, az ELTE Alumni Alapítvány kurátora.

Az ajándékot kísérő képeslap hátoldalán található üzenet:

Hálásan köszönjük mecénásunknak a nagylelkű felajánlást!

Érdekli a Végzős ajándék szponzoráció? Részletek

Hírek

Transdisciplinary Master’s on Planetary Health: A New Initiative by CHARM-EU Universities

AI

Alumni International

19 szeptember

Mozaikok az ELTE örökségéből – 2024. szeptember

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár

18 szeptember

Hírek

A filmesek világával folytatódik az ELTE Sikerek Veled!

16 szeptember