10% kedvezmény a Tudatosan jó termékeinek árából - Alumni Kártyával!

2024.04.24

Örömmel adjuk hírül, hogy újabb taggal bővült az ELTE Diplomások számára Alumni Kártya kedvezményt nyújtó partnerek sora. A Tudatosan jó webshopjában elérhető termékek árából volt hallgatóinknak 10% kedvezmény jár, ha vásárláskor feltüntetik az erre jogosító kuponkódot.

A Tudatosan jó azért jött létre, hogy a társadalmi vállalkozások termékeit egy helyen érhessék el mindazok, akik szeretnének tenni egy jó ügyért és szívesen támogatják a valamilyen társadalmi cél érdekében (pl. megváltozott munkaképességű, hátrányos helyzetű munkavállalók foglalkoztatása) működő szervezeteket. Ahogy fogalmaznak: "Célunk, hogy megkönnyítsük a szuperhős vásárlók dolgát és támogassuk a vállalkozásokat a piaci alapú működésben."

Az Egyetem volt hallgatóinak 10% kedvezmény jár a webshopban (https://tudatosanjo.hu/shop/) elérhető termékek árából. A kedvezmény ONLINE érvényesíthető, kuponkód beírásával. A kuponkód mező a kiválasztott termék(ek) kosárba helyezése után, a Pénztár oldalon található meg. A kupon más kuponnal együtt, ill. ajándékkártya vásárlására nem használható fel.

Kuponkód

(A felület bejelentkezést követően, a regisztrált felhasználók számára válik láthatóvá!)

A Tudatosan jó webshopja széles termékpalettát kínál, legyen szó élelmiszerekről, lakberendezésről, kiegészítőkről, ruházatról, vagy papíráruról. Böngésszen az oldalon, ahol minden terméknek története van!

További Alumni Kártya kedvezmények

Amennyiben még nincs Alumni Kártyája, igényeljen egyet ezen a linken és kipostázzuk címére.

Concerto Budapest - Spring Alumni Discounts

AI

Alumni International

Kedvezmények

Lendülj formába a nyárra BEACh Body bérlettel!

Eseti Alumni Kártya kedvezmények - 2024. április-június

21 március